Piotr Przedpełski

adwokat

Specjalizuję się w prawie karnym gospodarczym i prawie podatkowym.
W pracy staram się łączyć znajomość prawa z wiedzą z zakresu psychologii i kryminalistyki...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Nazywam się Piotr Przedpełski, jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz adwokatem od roku 2006.

Moją pierwszą miłością prawniczą było prawo podatkowe, później związane z nim prawo karne skarbowe, a wreszcie prawo karne gospodarcze. Jednocześnie moje podejście do zawodu adwokata ukształtowały szachy, w które grałem od lat szkolnych.

Od zawsze fascynowało mnie planowanie gry, przewidywanie ruchów przeciwnika, a wreszcie wyciąganie wniosków z własnych porażek, aby być lepszym i wygrywać. Do tego żadna inna gra nie uczy lepiej cierpliwości i pokory.

Wszystko to odnalazłem w zawodzie adwokata, przy czym moją uwagę przykuły dodatkowo silne związki prawa z psychologią i kryminalistyką.

Uważam, że nieodłącznym elementem wykonywania tego zawodu jest poleganie na strategii oraz taktyce, które powinny łączyć wiedzę prawniczą z innymi dziedzinami nauki, a wiedzę teoretyczną ze zdobytym przez lata doświadczeniem.

Wszystkie te elementy stanowią podstawę myślenia i działania w mojej pracy jako adwokata.

„Taktyka to wiedza co zrobić, gdy można coś zrobić. Strategia to wiedza co zrobić, gdy nie da się zrobić nic.” – Ksawery Tartakower

W razie problemów, pytań czy wątpliwości zapraszam Cię do kontaktu >>

*****